Ev Aksesuarları

Ev aksesuarları eve güzellik katan dekoratif objelerdir. Bu dekoratif ürünler aslında oldukça geniş kapsamlıdır. Kitaplıktan biblolara kadar her şey, eve güzellik ve şıklık katan dekoratif ürünlerdir.

Eviniz sizin yansımanızdır. Bu sebeple evinizi dekoratif objeler ile taçlandırmak size kendinizi iyi hissettirecektir. Bu objeler aynı zamanda evinizin atmosferini de değiştirecektir. Çünkü sadelik bir süre sonra insanı sıkabilir. Bazı mobilyalar da dekoratif ürünler ile tamamlanma ihtiyacı hisseder.

Bu hususta baktığımız zaman sitemizde bulunan dekoratif ürünlerle evinize şıklık katabilir; karakteristik bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Dresuar modelleri koridorunuzda bulunan boş alanları güzelleştirir. Aynı zamanda yatak odasında da kullanılabilir.

Kitaplık modelleri de evi güzelleştiren bir başka detaydır. Duvara monte edilen kitaplıklar olduğu gibi normal kitaplıklar da vardır. Evin boyutuna göre büyük ve ihtişamlı bir kitaplık evinize şıklık katacaktır.

Modern Salon Aksesuarları

Modern salon aksesuarları günümüzde oldukça çeşitlidir. Bir salonu modern yapan detay salonda kullanılan dekoratif ürünlerdir. Şık bir salonunuz varsa dekoratif ürünleriniz de aynı şıklığa sahip olmalıdır. Yoksa dekoratif ürünler, salon mobilyalarının yanında sönük kalır.

Hem dekoratif ürünler hem mobilyalar şık olurlarsa birbirlerini parlatırlar. Bu sayede ihtişamı ve gösterişi yüksek bir görüntü ortaya çıkar. Şık bir salon dekorasyonu için şık lambader modellerine bakabilirsiniz. Sitemizde bulunan lambader modelleri bu konuda size yardımcı olacaktır. Şık lambaderler, salonun güzelliğini ve ihtişamını arttırır. Aynı zamanda salona estetik bir görünüm kazandırırlar. Salondaki aydınlatma tercihlerinde ayaklı lambalar daha şık durur. Bu sebeple lambader, salon aksesuarları için oldukça iyi bir fikirdir.

Duvar Aksesuarları

Bir evi güzelleştiren diğer detaylardan biri de duvar aksesuarlarıdır. Duvar aksesuarları, tablolardan saatlere kadar birçok ürünü içerir. Evinizde güzel bir dekorasyon yakalamak istiyorsanız duvarlarınızda güzel ve modern dekorasyon ürünleri kullanmalısınız.

Buna ilk örnek olarak saatleri verebiliriz. Şık bir salonunuz varsa büyük ve ihtişamlı bir saat kullanabilirsiniz. Bu saat metal rengindeyse salonunuzda üst düzey bir şıklık yaratır. Salonunuza ışıltı katar ve ihtişamı arttırır.

Duvarda kullanılan diğer dekoratif ürünler de tablolardır. Tabloların ev dekorasyonunda en son seçilmeleri gerekir. Evinizin yerleşme aşaması bittikten sonra duvarlarınıza eşyalarınızla uyumlu tablolar asabilirsiniz.

Modern Dekoratif Objeler

Ev dekorasyon ürünleri modern ürünler olmalıdır. Bu sayede evde modern ve estetik bir görüntü yakalanır. Bu görüntü sayesinde evinizin atmosferi değişir. Eviniz güzellik kazanmış olur. Klasikleşmiş bazı dekorasyon ürünleri vardır. Bunlardan akla ilk geleni dantellerdir. Annelerimizin zamanında dekorasyon ürünü olarak kullandıkları danteller artık çok eskide kalmıştır. Danteller eve demode bir hava katar. Bunun yerine evde modernliği ve estetikliği arttıran ürünler kullanılmalıdır.

Şık biblolar, şamdanlar, saatler ve vazolar modern dekorasyon ürünlerinden bazılarıdır. Bu ürünler eve asalet katar. Evin klasik ve sade görüntüsünü alırlar. Bu ürünler şık salonlarda kullanıldığı zaman ev, daha ihtişamlı bir görünüme sahip olur. Siz de bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Sehpa Modelleri

Evde güzel bir dekorasyon sağlamada en önemli rollerden birini de sehpalar oynar. Sehpalar, tekli veya çoklu olarak kullanılabilir. Aynı zamanda büyük veya küçük bir sürü sehpa modelleri vardır. Eğer şık bir salonunuz varsa o salonu tamamlayacak şık ve büyük sehpalar kullanabilirsiniz. Bu sehpalar salonun ortasında durabilir. Böylece salondaki diğer şık mobilyalarla kolay ve uyumlu bir bütün sağlanır.

Evde şıklığı sağlayan bir diğer sehpa modeli de televizyon sehpalarıdır. Televizyon sehpaları, modern şekillerde ve renklerde olmalıdır. Aynı zamanda bu sehpaların çevresi de alakasız eşyalarla doldurulmamalıdır. Çünkü televizyon sehpaları büyük bir çerçeve görünümü oluşturur. Çerçevenin içi kadar dışı da önemlidir.

Sitemizde birçok sehpa modeli evinize şıklık ve zarafet katmak için sizi bekliyor. İster televizyonunuz için ister normal kullanım için istediğiniz sehpayı kolaylıkla bulabilirsiniz. Estetik şıklıkları ve fonksiyonel özellikleri sayesinde size konforlu bir kullanım sunuyor.

Ayna Modelleri

Çeşitli alanlarda kullandığımız ayna modelleri evimizdeki şıklığı yansıtır. Güzel bir ev dekorasyonuna sahip olmak istiyorsak şık aynalar kullanmalıyız. Özellikle salonda konsol üzeri kullanılan aynalar eve şıklık katıyor. Parlak ve yansıtıcı ürünler olmaları sebebiyle salondaki şıklığı odanın tüm köşelerine yansıtıyor.

Tekli büyük aynaların yanı sıra dekoratif şekilli çoklu aynalar da estetik bir görüntü oluşturuyor. Bu aynalar sayesinde salonda modern bir görüntü yaratabilirsiniz. Çoklu aynalar küçük boyutta olabilir. Zaten çok sayıda oldukları için birbirlerini kolayca tamamlayacaklardır. Böylece odada her ürün açısından uyum sağlanacaktır.

Siz de ayna modelleri ile güzel bir uyum yakalamak istiyorsanız sitemizi ziyaret edin. Dekoratif aynalar ve daha birçok aksesuar için Türkmen Mobilya zarafetini evinize taşıyabilirsiniz.

Yan paneli aç

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.