HAKKIMIZDA

1991 yılında üretime başlayan Türkmen Mobilya amatör bir ruh, profesyonel bir kadro, tavizsiz kalite anlayışı ile üretim ve pazarlama faaliyetlerine devam etmektedir.

Üretimden hammadde girişine, yan mamül oluşumu ve final üretimine kadar her evre titiz bir şekilde kontrol altında tutulmaktadır. Ürünün deforme olmadan tüketiciye teslim edilmesi için geliştirilen mükemmel ambalajlama sistemi başarı ile uygulanmaktadır. Kalitenin vazgeçilmez olduğuna inanan ekibimizin ürettiği farklı skalalardaki ürün ve fiyat seçenekleri geniş bir kitleyi etkisi altına almıştır.

VİZYON

Türkmen Mobilya, üretimden tüketime kadar tüm süreçlerde ilkelerinden taviz vermeden her zaman en iyiyi sizlerle paylaşmaya gayret edecektir.

MİSYON

Tüm ürünlerimiz, yılların birikimi, deneyimli AR-GE ekibimizin hassasiyeti, kalite, ergonomi, fonksiyonellik ve kabul edilebilir fiyat ilkeleri baz alınarak oluşturulmuştur. Ürünlerimiz iç pazarda 350 satış noktasında, yurt dışında ise başta; Avrupa Birliği olmak üzere 20’yi aşkın ülkeye ihraç edilmektedir.

NEDEN ‘i SEÇMELİSİNİZ ?

MARKA

Tüm ürünler markamız tarafından geliştirilmiş ve patentlidir. Firmamızın izni olmadan web sitesindeki resimler kullanılamaz.

KONTROL

İlk evreden son evreye kadar ürün kalite kontrolden geçer.

PLANLI İLERLEME

Üretimin her aşaması planlı bir şekilde ilerleyerek hızlı üretim sağlanır.

YÜKSEK KALİTE

Deneyimli ustalarımız ve 1.sınıf malzemeler ile yıllar boyu rahatla kullanabilirsiniz.