Köşe Takımı Modelleri

İddia ediyoruz, köşe takımları evinizin en rahat ve konforlu mobilyaları olmaya aday! Bunun ilk sebebi, rahat ve geniş bir yapıda olmaları. Bu sayede hem kullanım kolaylığı sağlıyorlar, hem de evinizde ferah bir alan yaratıyorlar. Fakat köşe takımlarının avantajları sadece bunlarla sınırlı değil.

Köşe takımları uzun ve geniş oldukları için birçok işlevde kullanılabilirler. İşten yorgun bir şekilde evinize geldiğinizde köşe koltuklarınıza ayaklarınızı uzatabilirsiniz. Aynı zamanda geniş koltuklar olması sebebiyle yanınıza yiyecek bir şeyler alabilirsiniz. Bu takımlar konforun yeni adı olarak hayatınıza girebilirler. Köşe koltuk takımları, aynı zamanda yatak işlevi de görür. Sandıklı köşe takımları ise eşyalarınızı yerleştirmeniz için size fazladan alan yaratmaktadır.

Klasik Köşe Takımları

Köşe takımı modelleri oldukça çeşitlidir. Ama bunlar arasından hiç değişmeyen ve eskimeyen bir model vardır. Bu modeller klasik köşe takımlarıdır. Klasik köşe takımları farklı renklerde olan sade modellerdir. Genellikle rahat ve salaş bir oturma odası için tercih edilirler. Eskimeyen ve zamansız mobilyalardır. Tercih edilmelerinin en büyük sebebi bunlardır.

Bu köşe koltukları, modern görünümü en güzel şekilde yansıtır. Yani klasik L koltuk görünümünde olan bu koltuklar odanıza estetik bir zarafet katar. Şık ve ihtişamlı bir odada çok sade durabilirler. Ama salonunuzu veya odanızı sade şekilde dizayn etmek istiyorsanız bu koltukları tercih edebilirsiniz. Sadece diğer şık mobilyalar arasında köşe takımınızın sönük durmasına izin vermeyecek aksesuarlardan yararlanmalısınız.

Modern Köşe Takımları

Modern köşe takımları adından da belli olduğu üzere modern görünüme sahip koltuklardır. Bu koltuklar hem salonunuza hem oturma odanıza kolaylıkla uyum sağlar. Çünkü modern köşe koltuk modelleri şık ve estetik bir görünümde üretilmiştir. Modern L koltuklar bulundukları odaya modernizmi getirirler. Özellikle günümüzde popüler olmalarının en büyük sebebi budur.

Klasik görünümden uzak olan bu koltuklar, estetikliği içinde barındırır. Evinize genç ve dinç bir hava katar. Bu sayede sizin de enerjiniz değişmiş olur. Modern köşe grupları modern aksesuarlarla kullanıldığında ise mükemmel bir estetik görünüm sağlar.  Siz de evinizde modernizmi ve estetik görüntüyü bir arada bulundurmak istiyorsanız tercihinizi modern köşe takımlarından yana yapın.

Lüks Köşe Takımları

Köşe koltuklar arasında lüks köşe koltuk takımları da hayli talebe sahiptir. Bu takımlar, oldukça gösterişli ve iddialı bir görünüştedirler. Klasik görünümden uzaklardır. Lüks ve dayanıklı malzemeden yapılmıştır. Bu sebeple kullanım ömürleri oldukça uzundur. Lüks köşe takımlarının en büyük özelliği dış görünüşlerindeki ihtişamdır. Bu ihtişamlı görünüş salonunuza çok yakışacak!

Sitemizi incelediğiniz zaman karşınıza birçok modelde lüks L koltuk takımı çıkacaktır. Bu koltuk takımlarında fiyat skalası da oldukça geniştir. Köşe koltuk takımı fiyatları ürünün modeline göre değişir. Lüks köşe takımlarının fiyatları ise tasarım özelliklerine göre belirlenmektedir. Mağazamızın özel tasarım ürünleri o kadar kalitelidir ki alacağınız koltuklar kesinlikle fiyatına değmektedir.

Relax Köşe Takımları

İşte aradığınız rahatlıktaki koltukları size sunan modeller; relax köşe takımları! Adından da anlaşılacağı üzere bu köşe koltuk takımları aşırı rahattır. Salaş ve spor bir görünüme sahip olan bu koltuklar, oturma odanıza kolaylıkla uyum sağlayacaktır.

Relax köşe takımları geniş bir yapıya sahiptir. Bu sebeple size kullanım kolaylığı sağlar. Sizi büyük oranda dinlendirir. Sert yapıda olmadıkları için bel veya sırt ağrısına sebep olmaz.

Relax koltuklar, mobilya sektöründe en rahat köşe koltuk takımı olarak bilinir. Siz de eviniz için rahat köşe takımları arıyorsanız sitemizdeki relax köşe koltuklara bakmayı unutmayın!

Relax takımların kullanımları ise oldukça kolaydır. Herhangi bir dekorasyon ürünüyle tamamlanma gereksinimleri yoktur. Çünkü relax koltuk takımlarında fazladan şıklığa ihtiyaç duymazsınız. Bununla birlikte dilediğiniz aksesuarlarla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Köşe Koltuk Takımı Fiyatları

Köşe koltuk fiyatları birçok kritere göre belirlenir. Bu kriterler arasında ürünün yapısı, büyüklüğü ve kumaşı vardır. Sitemizde de her bütçeye uygun L koltuk takımları vardır. Bu sebeple beğendiğiniz L koltuklardan birine rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Kaliteli mobilyalara en uygun fiyatlarla sahip olmak için Türkmen Mobilya olarak size sunduğumuz kampanya ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Evinize modern ve kullanışlı bir atmosfer kazandırmak için sitemizde bulunan şık modelleri inceleyebilirsiniz. Özel tasarımlarımızı en uygun fiyatlara temin ederken kalitenin ve şıklığın keyfini sonuna kadar sürebilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 11

Yan paneli aç