Koltuk Takımları

Koltuk takımları evlerimizin olmazsa olmazlarıdır. Salonumuzda veya oturma odamızda uyumlu bir görüntü elde etmek istiyorsak koltuklarımızı grup halinde almamız gerekir.  Uyumlu ve güzel bir koltuk takımı bulmak ise eskisi gibi kolay değil. Çünkü eskiye oranla daha çok çeşitte koltuk takımı vardır. Ama maalesef üretimin artması ile belli açılardan kalite de düşmektedir.

Kumaşından tutun, rengine ve koltuğun şekline göre bir sürü koltuk çeşidi vardır. Önemli olan evinize en çok yakışan ve kaliteli malzemeden imal edilmiş koltuk takımını bulmaktır. Ne istediğinizi bildikten sonrası kolay bir şekilde ilerleyecektir.

Koltuk takımlarındaki çeşitlilik koltuk takımı fiyatları için de geçerlidir. Ama şanslısınız ki, sitemizde ve mağazamızda her bütçeye uygun koltuk takımları bulunmaktadır.

Modern Koltuk Takımları

Koltuk takımlarında klasiklerden uzaklaşmak istiyorsanız ihtiyacınız olan tek şey modern oturma odası takımı!

Koltuk takımı modelleri arasından ihtişamıyla ve şık tasarımlarıyla öne çıkan bu takımlar evinizin atmosferini değiştirecek. Evinize üst düzey şıklık katacak modern koltuklardan edinmemeniz için hiçbir sebep yok. Çünkü bu oturma gruplarının evinize katacak hiçbir eksi yanı yok. Aksine evinize ve size bir sürü artı estetik güzellik ve atmosfer kazandıracak.

Baktığımız zaman modern koltukların oldukça çeşitli olduğunu görürüz. Bu çeşitlilik seçim yapmayı biraz zorlaştırsa da fikir almak açısından oldukça önemlidir. Modern koltuk takımları iddialı ve estetik bir görünüme sahiptir. Hem size canlılık katar, hem de evinize estetik bir görünüm kazandırır. Bu sayede sizin yansımanız olan eviniz, güzel ve modern bir görünüme sahip olmuş olur.

Klasik Koltuk Takımları

Eğer evinizde klasiklerden vazgeçmek istemiyorsanız klasik koltuk takımlarını tercih edebilirsiniz. Bu takımlar diğer koltuk takımlarına göre daha sade bir tasarıma sahiptir. Klasik koltuklara baktığımız zaman alıştığımız görünümlerde olduğunu görürüz. Ancak birkaç detayla süslendikleri zaman daha farklı bir görünüm elde edebilirler.

Klasik koltuklar özellikle oturma grubu modelleri arasında çok sık tercih edilir. Oturma odaları daha sade bir görünümde olduğundan insanlar klasik modelleri tercih edebilir. Klasik modeller, çok ihtişamlı bir görünüme sahip olmasa da sade ve şıklardır. Özellikle salon koltuk takımı olarak kullanıldıklarında klasik görüntülerinin yanında asaleti evinize taşılar. Bunun için gerekli olan şey salonun şıklığını arttıracak dekoratif ürünlerle beraber kullanılmalarıdır.

Klasik koltuk grupları risksiz ve zamansızdır. Her zaman kullanılabilirler ve her eşyayla kolay uyum sağlayabilirler.

Lüks Koltuk Takımları

Lüks koltuk takımları ihtişamlı ve görkemli koltuklardır. Dış görünüşleri oldukça iddialıdır. Ayrıca üst düzey konfor sunarlar. Özellikle salonlar için tercih edildiklerinde salonun var olan ihtişamını arttırırlar. Lüks takımlar sadece salonunuzu değil, sizi de şımartır. Asil ve şık görüntüleriyle evinize şıklık katarken aynı zamanda size de soylu bir ruh katarlar.

Salon takımı fiyatları göz önüne alındığında lüks koltuk takımlarının biraz daha maliyetli olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bu takımlar, fiyat performans açısından uyumludur. Lüks malzemeden yapıldıkları için uzun ömürlülerdir ve dayanıklılardır. Estetik görünümleriyle salonlarınızı güzelleştirirler. Aynı zamanda tek başlarına salonunuza şıklık katarlar. Bu koltuk takımlarından edindiyseniz fazladan mobilyaya ihtiyacınız olmayacaktır.

Köşe Koltuk Takımları

Evlerde en çok kullanım kolaylığı sağlayan mobilyalar köşe koltuk takımlarıdır. Köşe koltuk takımları, modern koltuk takımları kategorisine girer. Son zamanlarda oldukça sık karşımıza çıkan köşe koltuk takımları aynı zamanda L koltuk olarak da biliniyor.

Bu koltuk takımları evinizde çok az yer kaplarlar. Bu sebeple oldukça sık tercih edilir. Çünkü insanlar evlerinde rahatlığa çok dikkat ediyor. Eşya kalabalığı yapmayan koltuk takımları bu sebeple daha sık tercih ediliyor. Klasik koltuk takımları gibi birçok mobilyadan oluşmamaları tercih sebebidir. Bu sayede evlerde modern bir görünüm imkânı sunarlar.

Country Koltuk Takımları

Country koltuk takımları, klasik ve şık takımlardır. Gösterişli bir görünümleri vardır. Bu gösterişli görünüm sayesinde bulundukları ortama şıklık katarlar. Country koltuk takımları retro olarak düşünülebilir. Ama bu koltuk takımlarında eski ve yeni harmanlanmıştır. İki dönemin ahenkli dansı gösterişli görüntüyü ortaya çıkarır.

Salon takımı fiyatları incelendiği zaman country koltukların da fiyat aralığı değişkenlik gösterir. Bunun sebebi sahip oldukları gösterişli görünümdür. Ayrıca çok eski zamanlardan beri kullanılıyor olmaları bu takımları, bir derece daha değerli yapar.

Kampanya ve indirimlerimizden yararlanarak şık ve modern koltuk takımlarını uygun fiyata sitemizden temin edebilirsiniz. Türkmen Mobilya’nın kalite ve uygun fiyat güvencesi ile evinize zarif tasarımlar katabilirsiniz.

30 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Yan paneli aç