Salon Takımları

Salon takımları evinize şıklık katan en önemli detaylardan biridir. Çünkü çoğu insan salonlarını misafirlerini ağırlamak için kullanır. Bu sebeple özel günlerde salonunuzun şık bir görüntüde olması önemlidir. Ayrıca, eviniz ve eşyalarınız sizi yansıtır. Bu sebeple salon takımlarında şıklığa ve gösterişe önem vermek gerekli bir ayrıntıdır.

Salonda kullanılan koltuk takımı modelleri ise oldukça çeşitlidir. Kişiden kişiye göre değişebilir.  Salon takımı alınırken kumaşından rengine bir sürü detaya dikkat ederiz.  Ayrıca salonda uyumlu bir dekorasyon sağlamak oldukça önemlidir. İnsanlar, uyumu sade veya şık modellerle sağlamak isteyebilir.

Türkmen Mobilya olarak sizlere salon takımı modelleri kapsamında geniş çeşitlilikte bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Zevkinize veya ihtiyacınıza göre istediğiniz takımı seçebilir ve salonunuza şıklık kazandırabilirsiniz.

Klasik & Avangart Salon Takımları

Salon takımlarınızda gösterişten şaşmam diyorsanız avangart salon takımları tam sizlik! Bununla birlikte geçmişin esintileri ve modernliğin birleşimi olan klasik salon takımları da evinize çok yakışacak. Seçim tamamen sizin estetik zevkinize kalmış! Oturma odası takımları arasında olan avangart koltuk takımları her odaya kolayca uyum sağlıyor.

Sağladığı uyumun yanı sıra evinize büyük bir gösteriş kazandırıyor. Avangart koltuk takımları modern koltuk takımları kategorisine de girmektedir. Çünkü barındırdıkları detaylar sayesinde klasik görünüme modern bir dokunuş kazandırıyorlar.

Bu dokunuş ile salonunuzun atmosferini baştan aşağı değiştirebilirsiniz. Evinize güzellik ve şıklık katan avangart koltuk takımları Türkmen Mobilya’da birçok renkte ve çeşitte karşınıza çıkıyor. Evinize yakışacak klasik salon takımları modelleri için sizi de Türkmen Mobilya’ya bekliyoruz!

Lüks Salon Takımları

Lüks salon takımları, klasik koltuk takımları gibi değildir. Gösterişli ve iddialı tasarımlarıyla hemen kendilerini belli eder. Bu takımlar, özellikle salonunuza çok yakışır. Salonunuzun ihtişamını arttırır.

Lüks salon takımlarında, daha önce rastlamadığınız detaylara rastlayabilirsiniz. Bu takımlara ilginç sehpalar veya değişik şekildeki koltuklar dahil olabilir. Bu sayede lüks koltuk takımınız, klasik olanlardan ayrılmış olur.

Evinize ihtişam katmak istiyorsanız tercihinizi lüks koltuklardan yana kullanmalısınız. Böylece evinizin atmosferi değişmiş olur. Aynı zamanda sizin enerjiniz de değişir. Kendinize canlılık katmış olursunuz. Yani kısacası sitemizde bulacağınız lüks takımlar salonunuzu ve sizi şımartacak!

Modern Salon Takımları

Günümüzde salon takımlarının birçok çeşidi vardır. Eski modellerden uzak, şık ve gösterişli koltuklar, modern salon takımları olarak adlandırılır. Modern salon takımları geniş kapsamlı bir kavramdır. Bu kategorinin içine lüks koltuklar ve modern dekorasyon ürünleri girebilir.  Çünkü modern oturma grupları şık ve estetik ürünlerle tamamlanmayı gerektirir.

Estetik salon takımlarında alışılmıştan uzak birçok fikrin kullanıldığını görürüz. Buna canlı renkler dahildir. Modern koltuk gruplarında karşımıza kontrast renkler de çıkabilir. İşte bu koltukları asıl modern yapan detaylar da bu tasarımlarda gizlidir. Klasik modellerde uzak olan her mobilya modern kategoriye girer. Siz de sitemizde en uygun fiyatlı ve kaliteli üretim modern salon takımları bulabilir, estetikliği ve modernizmi bir arada yaşayabilirsiniz.

Salon Köşe Koltuk Takımları

Köşe takımları sadece oturma odaları için geçerli değildir. Salonlarda da köşe koltuk takımlarının kullanıldığını görürüz. Rahat salon oturma grubu arıyorsanız, tercihlerinizi köşe koltuk gruplarından yana kullanabilirsiniz.

Bu tür oturma grupları salonunuza ferahlık katar. Aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlar. Tek bir koltuğun üzerinde misafirinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Bu seçim aynı zamanda salonunuzda sizin için yer açmış olur. Fazla eşyaya gerek kalmadan köşe takımlarıyla salonunuzun eşya ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Oturma odası koltuk takımı olarak da karşımıza çıkan bu köşe koltuk grupları salonda oldukça şık duracaktır. Şıklığın yanında beraberinde rahatlığı da getirirler. Bu sebeple salonunuza uygun köşe koltuk takımı alarak konforu ve modern görünümü sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Chester Salon Takımları

Chester salon takımları son yılların popüler takımları arasındadır. Bunun ilk sebebi bu koltukların son derece modern olmasıdır. Özellikle şekilleri bakımından evinize büyük bir şıklık katarlar. Estetik görünümleri ise hem salonunuzun hem de oturma odalarınızın atmosferini değiştirir.

Salonda kullanacağınız chester koltuk takımları ise şık görünümde olmalıdır. Böylece salonunuzun ihtişamı artmış olur. Chester salon takımları kolaylıkla diğer mobilyalarınızla uyum sağlar. Fakat salonunuzda bu koltukların ihtişamını söndürmeyecek eşyalar kullanmaya özen göstermelisiniz.

Modern salon takımları için vazgeçilmez olan chester koltuklar, birçok çeşidiyle sitemizde sizi bekliyor. Salon takımı fiyatları değişkenlik gösterdiği için chester takımlar da aynı değişkenliğe sahip. Fakat fiyat skalamız oldukça geniş. Siz de sitemizi ziyaret edin, bütçenize en uygun koltuk takımını edinin. Kampanya ve indirimlerimizden yararlanmak için bizi takipte kalın; estetik şıklığı evinize taşıyın!

54 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Yan paneli aç