Yatak Odası Takımları

Yatak odası takımları oldukça çeşitlidir. Geçmişten günümüze birçok yatak odası modeli bulunmaktadır. Klasik yatak modelleri yerini modern olanlara bırakır. Fakat yine de yatak odası modellerinde klasikten şaşmak istemeyenler de vardır.

Yatak odalarında şık bir görünüm elde etmek mümkündür. Bu şık görünüm gösterişli mobilyalarla elde edilebilir. Aynı zamanda sade ve şık mobilyalar da estetik bir dekorasyon sağlanmasına yardımcı olur. Burada tercih sizindir. Sitemizde bulunan lüks yatak odası modelleri arasından size en uygun olanını seçebilirsiniz.

Yatak odası takımları fiyatları incelendiği zaman ise birçok farklı fiyatın olduğunu görürüz. Bunun sebebi, yatak odası çeşitlerinin fazla olmasıdır. Bu çeşitlilik, fiyatlara da yansır. Sitemizi takipte kalırsanız en uygun fiyatlara istediğiniz kalitedeki yatak odalarını bulabilirsiniz.

Avangarde Yatak Odası

Avangarde yatak odası dış görünüş bakımından oldukça ihtişamlıdır. Adeta bir soylu yataklarını andıran yatak başlıkları vardır. Bununla beraber yatak odası takımı makyaj aynasından dolaba kadar birçok eşyadan oluşur. Bu eşyaların her biri ayrı derecede görkemlidir. Hepsinin amacı odadaki şık ve ihtişamlı görüntüyü korumaktır.

Avangarde yatak odaları geçmişten günümüze en çok tercih edilen mobilyalardır. Bunun sebebi bu takımların yüzyıllardır şıklıklarından hiçbir şey kaybetmemiş olmasıdır. Bu sebeple avangarde yatak odası takımları zamansızdır. Tek başlarına yeterince ihtişama sahip olan bu takımları tamamlamak için ekstra şık ürünlere gerek yoktur. Ama klasik ve sade ürünlerle tamamlandıkları zaman odada uyumsuzluğa sebep olabilirler.

Country Yatak Odası

Country yatak odası görünüş olarak avangarde yatak odalarına benzer. İkisi de büyük ve gösterişli mobilyalardır. Bu sebeple evinizin en özel alanı olan yatak odalarında büyük bir konfor sağlarlar. Bu konforu gösterişle taçlandırmak isterseniz tercihinizi country yatak odalarından yana kullanmalısınız.

Country yatak odası, hem klasik hem de şık bir modeldir. Yapısı sebebiyle evinize asaleti getirir. Asla uyumsuzluk sorununa sebep olmaz. Çünkü yatak odası takımı olarak kendi içinde uyumlu ve şıktır.

Country yatak odaları da avangarde yatak odaları gibi zamansızdır. Her yıl her zaman kullanılabilir. Bunun sebebi yıllar boyunca gösterişinden ve şıklığından hiçbir şey kaybetmemiş oluşudur.  2021 yatak odası modelleri arasında da oldukça popüler olan country takımları, sitemizde sizi bekliyor!

Modern Yatak Odası

Modern yatak odası takımları klasikten uzak yatak odası modelleridir. Yani alışılmışın dışında tasarımlara sahiplerdir. Farklı şekillerde olan yataklar bu takımlara örnek olarak verilebilir. Örneğin yuvarlak yataklar günümüzde oldukça modern sayılan yataklardır.

Sitemizi incelediğiniz zaman birçok farklı modern yatak odası takımının olduğunu görebilirsiniz. Bunun sebebi yatak odalarında artan çeşitliliktir. Modern yatak odaları eve şıklık katar ve estetik bir görünümleri vardır. Estetik görünümlü bu mobilyalar evinizin atmosferini baştan aşağı değiştirir. Ayrıca modern yatak odaları büyük oranda konfor sağlar. Rahat yataklardır, bel ve sırt ağrılarına sebep olmaz.  Bu sebeple hem dış görünüşüne hem rahatlığına dikkat edilerek dayanıklı malzemeden üretilmiş yataklardır.

İsterseniz mağazamıza gelerek yatak modellerimizin rahatlığını test edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden de yataklarla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bazalı Yatak Odası

Bazalı yatak odası takımı oldukça işlevsel bir yatak takımıdır. Çünkü istenildiği zaman yataklar ayrılabilirler. Aynı zamanda bazaların altı eşyalar için de uygundur. Size fazladan alan yaratır. Bazalı yatak odaları genç odalarında da kullanılabilir. Aynı zamanda büyük yatak odaları için de uygundur.

Bu yatak odası takımları oldukça tercih edilen bir modeldir. Gerek kullanım kolaylığı gerekse şıklığı, bu modelleri bir numaralı tercih yapar. Aynı zamanda bazalı yatak odası takımı oldukça ekonomiktir. Hem şık hem de uygun fiyatlı olduğundan çok sık tercih edilir.

Sitemizdeki indirim zamanlarını takip ederek kampanyalı yatak odası takımları için uygun fiyat aralığını yakalayablirsiniz.

Ahşap Yatak Odası

Ahşap yatak odası takımı yine klasik modellerden biridir. Eskilerden vazgeçemeyenler için idealdir. Ahşap yatak odaları, sade ve klasik bir görünüm sunar. Sadeliğin peşinden gidenler için ideal modellerdir. Aynı zamanda kullanımları kolaydır. Ahşap olmaları sebebiyle odada nostaljik bir hava yaratırlar.

Sitemizde ahşap yatak odalarının modern dokunuşlarla taçlandırıldığını görürsünüz. Bu sayede eski ve yeni ahenk içinde dans eder. Oluşan bu romantik hava odada diğer eşyalarla bir bütünlük sağlar. Özellikle bu sebeple tercih edilen bir modeldir. Zamansız ve risksizdir, uyum sorunu yaratmaz. Sunduğumuz modeller arasında sizin için en uygun olan takımı, Türkmen Mobilya fiyat ve kalite garantisi ile temin edebilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 5

Yan paneli aç