Yatak Setleri

Yatak setleri evinizi yerleştirirken size kolaylık sağlayan takımlardır. Bu setler genellikle çeşitlidir. Yatak baza ve başlığın bir arada bulunduğu setler vardır. Aynı zamanda sadece baza başlık takımı da olabilir. Bu sebeple yatak seti almadan önce neye ihtiyacınız olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Yatak setlerinin en büyük avantajı sizi, eşya seçme derdinden kurtarmasıdır. Türkmen Mobilya’da aradığınız yatak baza başlık setleri vardır. İstediğiniz sete, uygun fiyat kampanyaları ile sahip olabilirsiniz. Bu sayede yatak odanızda istediğiniz gibi uyumlu bir görüntü elde edebilirsiniz.

Yatak Baza Başlık Set

Yatak baza başlık setleri, üçlü setlerdir. Bu setlerde yatak odanıza göre yatak, baza ve başlık bulunur. Yani yatak baza başlık set halinde bulunur. Bu set için de çeşitlilik oldukça fazladır. Yatağın ve bazanın cinsinden tutun büyüklüğüne kadar bir sürü çeşit vardır. Aynı zamanda yatak başlığının şekli, boyutu ve rengi de değişebilir. Bu sebeple önce ne istediğinize karar vermelisiniz. Sitemizde yer alan setleri inceleyerek kendinize en uygun olan yata baza başlık takımını kolayca temin edebilirsiniz.

Baza başlık yatak seti normal yataklarda olduğu gibi yuvarlak yatak çeşitlerinde de vardır. Bu sayede odanızda modern bir görünümü tek bir setle yakalayabilirsiniz. Yatak odası setlerinin size sağladığı en büyük avantaj budur. Bu sebeple de bu setler oldukça sık tercih edilir.

Tek Kişilik Yatak Setleri

Tek kişilik yatak setleri birçok çeşitliliği içinde barındırır. Özellikle genç odaları için bu setler, oldukça faydalıdır. Çünkü birçok renkte ve şekilde baza ve başlığı bulundurur. Aynı zamanda ergenlik dönemine yeni girmiş gençler için birçok farklı yatak çeşidi vardır. Bu yatak çeşitliliği vücutları büyüme çağında olan gençler için faydalı olacaktır. Ergonomik yapıda ve dayanıklı malzemeden üretilen mobilyalardır.

Mağazamızda yer alan her yatak, sağlık sorunlarını büyük oranda azaltır ve engeller. Yani sitemizden tek kişilik yatak seti alarak bel ve sırt ağrıları gibi sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Tek kişilik yatak setlerinde kullanılan bazalar, eşya koymak için kullanışlı ve yeterlidir. Bu sebeple baza dahil olan bir seti almak çok önemlidir. Tek kişilik de olsa, bu durum yatak odanızı tamamlarken size büyük kolaylık sağlar. Ayrıca tek kişilik setler, fiyat bakımından da uygundur.

Çift Kişilik Yatak Setleri

Çift kişilik yatak setleri büyük yatak odaları için ideal setlerdir. İçlerinde yatak baza ve başlık bulunur. Böylece ayrı ayrı eşya seçme derdi ortadan kalkmış olur. Çift kişilik bazalar kullanım açısından oldukça rahattır. Bunların ayrılabilir olanları da vardır. Yani bir tane çift kişilik baza alıp ayrı ayrı kullanabilirsiniz.

Çift kişilik yatak setleri, özellikle yeni evliler için oldukça idealdir. Ayrı ayrı eşya bulma derdinden genç çiftleri kurtarır. Ayrıca birçok çeşidi vardır. Baza başlıklarının renkleri, boyutları ve şekilleri farklı olanları vardır. Aynı zamanda yatakların boyutu da çiftlerin isteğine göre değiştirilebilir. Bu sayede gerek alırken gerekse kullanırken büyük kolaylıklar sağlarlar.

Baza ve Başlık Takımı

Baza başlık takımı, odada uyum olması açısından çok önemlidir. Yatak odasını tamamlayan belki de en önemli şeydir. Baza başlık takımları beraber kullandıkları zaman yatak odasında estetik bir görüntü oluşur. Bu görüntünün oluşması için ilk önce baza ve başlığın aynı renkte olması gerekmektedir. Bu renk uyumunu ise baza başlık takımı sağlar.

Baza başlık takımı yatak içermediğinden daha uygun fiyattadır. Ama yatak baza takımı da sitemizde mevcuttur.

Yatak seti fiyatları arasından en uygun olanı baza ve başlık setine aittir. Yatak boyutları zaten sürekli farklılık gösterir.

Sitemizde var olan baza ve başlık seti size uyumlu ve estetik bir görünüm sağlamak bakımından büyük oranda kolaylık sağlayacaktır.

Modern Yatak Setleri

Modern yatak setleri günümüzde oldukça çeşitlidir. Bu setlerin boyutlarından renklerine kadar klasiklerden uzak olduğunu fark ederiz. Bu sayede odada modern ve estetik bir görüntü yaratırlar. Modern yatak setlerinin en büyük faydaları odaya kattıkları atmosferdir. Bu atmosfer sizi canlı tutar. Aynı zamanda odanıza renk katar.

Yatak baza seti modern yatak setlerine örnek olarak verilebilir. Modern yatak setlerine yuvarlak yataklar da örnek olarak verilebilir. Bu tür değişik şekillerdeki yatak setleri odanızın havasını değiştirecektir. Gerek başlıkların şekli olarak gerekse yatakların boyutu olarak klasiklerden uzak olan bu modern setler, yatak odanız için tam ihtiyacınız olan şey! Türkmen Mobilya kalite farkı ile aradığınız uyumlu ve uygun fiyatlı yatak baza başlık setine kolayca sahip olabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 17

Yan paneli aç