Yemek Odası Takımları

Yemek odası takımları geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Klasiklerden lüks takımlara kadar birçok farklı yemek odası modeli bulabilirsiniz. Yemek odalarında şıklık önemli bir detaydır. Yemeklerin karın doyurduğu gibi sunumların da göz doyurması gerekir. Aynı zamanda yemek yediğiniz ortamın da gözünüze hitap etmesi önemli bir detaydır.

Bakıldığı zaman yemek odalarında birçok ayrıntının kullanıldığını görebilirsiniz. Konsollar, aynalar, vitrinler ve daha birçok dekoratif eşya, yemek odalarında kullanılabilir. Bütün bunlar yemek odalarında bir bütünlük sağlar.  Fakat az ürünle bütün bir resim oluşturan yemek odaları da vardır. Sitemizde bulunan yemek odası modelleri, her zevke; tarza; bütçeye uygundur. Böylece arasından en çok beğendiğinizi ve size en uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz.

Ahşap Yemek Odası Takımları

Ahşap yemek odası klasik modellerden birisidir. Daha çok odaya nostaljik bir hava katar. Bu sebeple eskilerin asaletinden vazgeçemeyen insanların bu modelleri tercih edebilirler. Ahşap yemek odaları şık koltuklarla birleşebilir. Bu durumda yeni ve eski ahenkli bir şekilde dans etmeye başlar. Bu iki zıt dönemin uyumu ise yemek odasının atmosferini değiştirir.

Ahşap yemek odaları yine benzer renklerdeki şamdanlarla taçlandırılmalıdır. Odunsu havanın yarattığı etki evinizde sonbahar esintilerine sebep olur. Ahşap yemek odaları romantik akşamlar için de oldukça idealdir. Bu sebeple klasik modellerin arasından sıyrılabilir. Evinize hem nostaljik hem de romantik bir hava katar. Fakat ahşap yemek masalarının şık örtülerle tamamlanması gerekmektedir. Bu sayede nostalji ve romantizm bir arada bulunur.

Modern Yemek Odası Takımları

Modern yemek odası takımları son dönemde oldukça popülerdir. Bunun sebebi evlere kazandırdıkları modern ve estetik görünümdür. Modern yemek masaları farklı şekillerde olabilir. Özellikle geometrik şekilli masalar, yemek odalarının modernliğini arttırır. Bu masalar aynı zamanda eve iddialı bir görünüm de kazandırır.

Modern yemek odası, oldukça sık tercih edilen bir modeldir. Bu modellerde masa renkleri ve koltuklar zıt renklerden oluşabilir. Asıl modernliği getiren şey de bu zıt renklerden çıkan uyumdur. Estetik görünümlü bu yemek odaları aksesuarlarla desteklenmeyi gerektirir. Özellikle bu odalarda muhakkak modern tablolar kullanmalısınız.

Avangart Yemek Odası Takımları

Avangart yemek odası modelleri oldukça şık ve ihtişamlı modellerdir. Adeta saraylardaki yemek odalarını andırır. Bu sebeple ihtişamlı salonlara çok yakışır. Avangart yemek odaları, evinizin gösterişini ve cazibesini arttırır. Özellikle misafirler için oldukça ideal bir yemek masasıdır. Özel günler ve davetlerde de büyük avantaj sağlar.

Yemek odası takımı fiyatları incelendiği zaman avangart yemek odalarının fiyatlarının biraz daha yüksek olduğunu görebilirsiniz. Bunun sebebi öncü masaların ve sandalyelerinin taşıdığı ihtişamdır. Bu takımlar tam bir fiyat performans ürünüdür. Dolayısıyla verdiğiniz fiyatın misliyle karşılığını alırsınız.

Şık tasarım sandalyeler, odada gerçek bir saray görünümü yaratır. Avangart yemek odası genellikle konsol ve aynadan oluşur. Bu iki ürün yemek odasının parlaklığını arttırır. Aynı zamanda evinize de ışıltı katar. Sitemizde bulacağınız öncü yemek odaları evinize estetik bir dokunuş katmak için sizi bekliyor!

Konsollu Yemek Odası Takımları

2021 yemek odası takımları arasında en dikkat çekici olanlar konsollu yemek odalarıdır. Konsollar, metalik parçalar içerdiği takdirde yemek odanıza aydınlık verir. Ayrıca yemeklerinizi sunarken size kullanım kolaylığı sağlar. Kullanacağınız tabakları konsolunuza koyabilirsiniz. Şık bir yemek masası kullanıyorsanız aynı şıklıkta bir konsol kullanmanız gerekecektir. Bunun sebebi iki ürünün de birbirinin ışığını söndürmemesi gerektiğidir.

Konsollu yemek odaları, aynalı yemek odası modelleri ile bir benzerlik içindedir. Bunun sebebi ayna ve konsolun genelde beraber kullanılmasıdır. Bu iki ürün beraber kullanıldığı takdirde bulunduğu odayı parlatan iki ürün birleşmiş olur. Böylece yemek odanızın şıklığından geçilmez. Yemek odaları genelde konsolları bünyesinde barındırır. Bununla birlikte sitemiz üzerinden şık konsol modellerini ayrı olarak da temin edebilirsiniz.

Lüks Yemek Odası Takımları

Lüks yemek odalarında bulunan her ürün ve eşya son derece ihtişamlıdır. Bu ürünler aynı zamanda lüks ve pahalı malzemelerden yapılmıştır. Avangart yemek odaları, lüks yemek odalarına örnek olarak verilebilir. Ama onların dışında da birçok lüks yemek odası modeli vardır.

Lüks yemek odaları özellikle özel günlerinizde size büyük avantaj sağlar. Bu yemek odaları oldukça büyük ve gösterişlidir. Bu sayede hem genişlikleriyle hem de ihtişamlarıyla dikkat çekerler. Lüks yemek masaları, lüks aksesuarlarla tamamlanmayı gerektirir. Şık ve iddialı şamdanlar bu masalarda kullanılabilir. Yemek odanızda kalite ve şıklığı kendi tarzınıza göre inşa etmek için siz de Türkmen Mobilya zarafetiyle tanışın!

Gösterilen sonuç sayısı: 6

Yan paneli aç